<oembed><version>1.0</version><provider_name>Cinegear Amsterdam</provider_name><provider_url>https://cinegear.nl/nl</provider_url><author_name>Webmaster</author_name><author_url>https://cinegear.nl/nl/author/webmaster/</author_url><title>Shape 19TUBE81 19mm Aluminum Rods (Pair, 8")</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="Re4F2AZe7d"&gt;&lt;a href="https://cinegear.nl/nl/product/shape-19tube81/"&gt;Shape 19TUBE81 19mm Aluminum Rods (Pair, 8&#x2033;)&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://cinegear.nl/nl/product/shape-19tube81/embed/#?secret=Re4F2AZe7d" width="600" height="338" title="&#x201C;Shape 19TUBE81 19mm Aluminum Rods (Pair, 8&#x2033;)&#x201D; &#x2014; Cinegear Amsterdam" data-secret="Re4F2AZe7d" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;