<oembed><version>1.0</version><provider_name>Cinegear Amsterdam</provider_name><provider_url>https://cinegear.nl/nl</provider_url><author_name>Webmaster</author_name><author_url>https://cinegear.nl/nl/author/webmaster/</author_url><title>Shape 15TUBE181 15mm Rods (18", Pair)</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="F6ia22ZZd0"&gt;&lt;a href="https://cinegear.nl/nl/product/shape-15tube181/"&gt;Shape 15TUBE181 15mm Rods (18&#x2033;, Pair)&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://cinegear.nl/nl/product/shape-15tube181/embed/#?secret=F6ia22ZZd0" width="600" height="338" title="&#x201C;Shape 15TUBE181 15mm Rods (18&#x2033;, Pair)&#x201D; &#x2014; Cinegear Amsterdam" data-secret="F6ia22ZZd0" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;